VOLEJTE BEZPLATNĚ
800 117 556

AKTUALITY

8.1.2019
Přijeďte si zdarma odborně odstranit starou dálniční známku!

Pokud se nechcete lopotit s odstraněním staré dálniční známky, přibrzděte v některé z našich 7 poboček, které najdete po celé Praze a nechte si dálniční známku bezplatně odborně odstranit!

Službu můžete využít před nalepením nové dálniční známky, při nutnosti odstranění zahraničních dálničních známek po návratu z hor, ale i na začátku února - v případě, že novou českou dálniční známku lepit nebudete. Vyhnete se tak pokutě za ježdění se starou dálniční známkou!

18.12.2018
PF 2019 a otevírací doba mezi svátky

Otevírací doba mezi svátky

Centrála Hostivař je pro Vás otevřena i mezi svátky čtvrtek a pátek 27.-28.12.2018 od 8 do 17 hodin a na Silvestra 31.12.2018 od 8 do 12 hodin.
Na ostatních pobočkách se na Vás těšíme opět v lednu od úterka 2.1.2019 v běžné pracovní době!

Tým AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.

1.12.2018
Dopřejte dárek svému miláčkovi…

 … Ano, máme na mysli Váš automobil.

 Na měsíc prosinec jsme pro Vás připravili možnost pískování VIN na autoskla se slevou 10 % při výměně autoskla na naší centrále v Praze 10-Hostivaři.
Výrazně tím snížíte pravděpodobnost jeho odcizení!
A u většiny pojišťoven pak navíc získáte slevu na pojistném.
 V případě zájmu o značení autoskel se slevou volejte bezplatně 800 117 556!

12.11.2018
Děkujeme všem zákazníkům, kteří přispěli na fond válečných veteránů Regi Base

 A pokud jste si zakoupit vlčí mák před dnem válečných veteránů nestihli, nevadí.
Máte možnost přispět i individuálně a dokonce si vybrat, komu příspěvek dáte.

 Významným dárcem se letos stala také SK Slavia Praha, která přispěla částkou 100.000 Kč. Jak a komu tato částka pomohla najdete na facebooku Regi Base

Naše společnost AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o., je osobně spjata s válečným veteránem, nadporučíkem v.v. Attilou Fabiánem, kterého podporuje.

 Chcete-li tedy udělat dobrý skutek i vy, přispějte na Číslo účtu: KB: 2499805359/0100
Do zprávy příjemce můžete přidat křestní jméno vybraného válečného veterána ATTILA / DAVID / STANISLAV

I malá částka pomůže! 

1.11.2018
2 mouchy 1 ranou: Vyměňte si autosklo a udělejte dobrý skutek

V rámci dlouhodobé podpory fondu válečných veteránů naší společností si nyní můžete na centrále v Praze 10 Hostivaři zakoupit za symbolických 30,- Kč Vlčí mák, vyjádřit tak úctu a vzpomínku na bývalé vojáky a bojovníky a podpořit Fond válečných veteránů Regi Base.

Vlčí mák se již tradičně nosí v klopě na Den válečných veteránů 11.11.2018…

25.6.2018
Otevíráme pro Vás novou pobočku na Praze 4!

 Síť našich pražských autosklo servisů se tak rozrůstá na šťastných 7!
Od 2.7.2018 nás můžete navštivit na dalším místě v Praze - ulice Modřanská 1915/14.
Pokud jste z Prahy 4, pak nyní dle našeho kréda zvládneme i Vašeho miláčka ještě lépe :-)

Archiv aktualit

Aktuální novinky a produktové články o naší společnosti si můžete přečíst také v Evropské databance

POJISTNÁ UDÁLOST Výměna autoskla na pojišťovnu, Praha Potřebujete vyměnit autosklo na Vašem automobilu?Neváhejte a kontaktujte nás na bezplatné infolince 800 117 556! 7 důvodů proč se obrátit s výměnou… více zde VÝMĚNY AUTOSKEL Výměna autoskel Praha - pobočky na 7 místech. Kontaktujte nás kdykoliv na bezplatné infolince 800 117 556! Jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu je čelní… více zde OPRAVY AUTOSKEL Opravy autoskel Praha pro všechny typy a značky automobilů, autobusy i zemědělské stroje Pro opravu autoskla nás kontaktujte na bezplatné infolince 800 117 556! Výměna poškozeného autoskla… více zde PRASKLINA NA ČELNÍM SKLE Oprava praskliny na čelním skle Praha V případě praskliny na Vašem autoskle, a to sebemenší, doporučujeme preventivně navštívit některou za našich provozoven a poradit se s… více zde EXPRESNÍ VÝMĚNA AUTOSKEL Expresní výměna autoskel, Praha Výměna autoskel expres je další z nadstandardních služeb, kterou naše společnost pro své zákazníky poskytuje. Informujte se o možnosti… více zde MOBILNÍ ZASKLÍVÁNÍ Mobilní zasklívání - výměna autoskla u zákazníka, Praha V určitých případech je možné provést službu tzv. mobilního zasklívání tj.… více zde ZNAČENÍ AUTOSKEL Značení autoskel pomocí pískování VIN na okna Jsme smluvním partnerem systému CEBIA, který poskytuje účinnou ochranu Vašeho vozu před odcizením. Pokud máte o… více zde ODSTRANĚNÍ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY Odstranění dálniční známky odborně a zdarma, Praha Většina motoristů ví, že jezdit se starou dálniční známkou, může vést k udělení pokuty, a přesto se jim do… více zde AUTOFÓLIE Autofólie - měření propustnosti, odstranění i zajištění nalepení Ať už potřebujete zkontrolovat propustnost Vaší autofólie, odstranit nevyhovující či nalepit… více zde VINFOTO VINFOTO - fotodokumentace a klasifikace stop poškození motorových vozidel, Praha V případě potřeby fotodokumentace vozidel pro účely uzavření pojistné smlouvy VINFOTO, volejte naši… více zde
Zpracovávám...
Napište nám