VOLEJTE BEZPLATNĚ
800 117 556

Ceník značení autoskel

Pískování VIN na autoskla realizujeme na naší centrále Autosklo servis CZ, Praha 10 Hostivař

Cena značení autoskel: 1700 Kč vč. DPH,
se slevovým kuponem od pojišťovny 850 Kč vč. DPH,
zahrnuje:

- Značení 6 oken vozidla kódem Cebia včetně dodání šablony
- Registrace do Systému OCIS a služba FLEX na 1 rok
- Vyřízení všech potřebných podkladů se společností CEBIA

Při výměně dříve označeného rozbitého autoskla si nezapomeňte přinést šablonu, VIN kód Vám vypískujeme na autosklo zdarma!

.

 V případě zájmu o pískování autoskla se nemusíte o nic starat, vše vyřídíme za Vás!

 Náš tip: věděli jste, že pojišťovny Allianz, Uniqua a nově také Generali Česká pojišťovna dávají k připojištění autoskla slevu 50 % nebo dokonce 100 % na pískování autoskel?

Objednejte si termín značení autoskla na bezplatné infolince 800 117 556!

POJISTNÁ UDÁLOST Výměna autoskla na pojišťovnu, Praha Potřebujete vyměnit autosklo na Vašem automobilu?Neváhejte a kontaktujte nás na bezplatné infolince 800 117 556! 7 důvodů proč se obrátit s výměnou… více zde VÝMĚNY AUTOSKEL Výměna autoskel Praha - pobočky na 7 místech. Kontaktujte nás kdykoliv na bezplatné infolince 800 117 556! Jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu je čelní… více zde OPRAVY AUTOSKEL Opravy autoskel Praha pro všechny typy a značky automobilů, autobusy i zemědělské stroje Pro opravu autoskla nás kontaktujte na bezplatné infolince 800 117 556! Výměna poškozeného autoskla… více zde PRASKLINA NA ČELNÍM SKLE Oprava praskliny na čelním skle Praha V případě praskliny na Vašem autoskle, a to sebemenší, doporučujeme preventivně navštívit některou za našich provozoven a poradit se s… více zde EXPRESNÍ VÝMĚNA AUTOSKEL Expresní výměna autoskel, Praha Výměna autoskel expres je další z nadstandardních služeb, kterou naše společnost pro své zákazníky poskytuje. Informujte se o možnosti… více zde MOBILNÍ ZASKLÍVÁNÍ Mobilní zasklívání - výměna autoskla u zákazníka, Praha V určitých případech je možné provést službu tzv. mobilního zasklívání tj.… více zde ZNAČENÍ AUTOSKEL Značení autoskel pomocí pískování VIN na okna Jsme smluvním partnerem systému CEBIA, který poskytuje účinnou ochranu Vašeho vozu před odcizením. Pokud máte o… více zde ODSTRANĚNÍ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY Odstranění dálniční známky odborně a zdarma, Praha Většina motoristů ví, že jezdit se starou dálniční známkou, může vést k udělení pokuty, a přesto se jim do… více zde AUTOFÓLIE Autofólie - měření propustnosti, odstranění i zajištění nalepení Ať už potřebujete zkontrolovat propustnost Vaší autofólie, odstranit nevyhovující či nalepit… více zde VINFOTO VINFOTO - fotodokumentace a klasifikace stop poškození motorových vozidel, Praha V případě potřeby fotodokumentace vozidel pro účely uzavření pojistné smlouvy VINFOTO, volejte naši… více zde
Zpracovávám...
Napište nám

Pro odeslání opište text z obrázku