VOLEJTE BEZPLATNĚ
800 117 556

CERTIFIKÁTY

Certifikáty kvality od dodavatelů a partnerů, reference zákazníků

Kvalita služeb a materiálů byla, je a bude vždy pro nás na prvním místě!

Na doložení tohoto faktu zde vystavujeme některé z certifikátů, které naše společnost získala. Další si můžete prohlédnout při osobní návštěvě přímo na našich 7 pobočkách v Praze.

IMG_1972

 Certifikáty dodavatelů autoskel a dalších materiálů

 ok - PILKINGTONok SEKURIT

Jsme smluvním partnerem všech českých pojišťoven - výběr z jejich certifikátů

Výměna autoskel z pojistné události je proto u nás vždy zdarma a bez starostí díky kompletnímu vyřízení všech formalit přímo s Vaší pojišťovnou

certifikat čpp certifikat koopUNIQA

Oprava autoskel - scelování prasklin metodou Glass Repair

ok SCELOVÁNÍ 

Značení autoskel - pískování VIN na automobilová skla, systém CEBIA

ok - PÍSKOVÁNÍ

Věříme, že výše uvedené certifikáty pro Vás budou dostatečným důkazem kvality našich služeb.

Evropská databanka - zlatý certifikát

Cerfifikát EDB odkaz černý

Důležitý je pro nás také názor našich zákazníků.

Ze získaných referencí na googlu vybíráme:

"Navštívil jsem pobočku v Hostivaři kvůli výměně prasklého čelního skla. Paní byla velice příjemná a ochotná. Doložil jsem potřebné doklady a o nic víc se nestaral. Druhý den bylo auto k vyzvednutí k naprosté spokojenosti. Oceňuji profesionální přístup, nadstandardní komunikaci a ochotu personálu."

" VW Golf 7. V pátek ráno náhodná návštěva servisu,odpoledne vše hotovo. Žádné výmluvy,příjemné pro-zákaznícké jednání s paní v kanceláři a výborné bombony. Čelní sklo bezvadně vyměněné,dálniční známka na svém místě,senzor alarmu na svém místě,vše symetricky v pořádku.Komunikace s Alianz bezvadná. Mohu jen doporučit.. Skvělá práce a supr přístup,oproti jiným servisům. Tomáš a Renata. Už podruhé u Vás. Díky"

"Vše vyřešili bez problémů s pojišťovnou sami, ráno dovezeno, odpo hotovo. Všechny samolepky přelepeny ze starého skla ;-)"

 "Vše bylo rychle vyrizene a pani tam je moc prijemna"

"Super rychlá výměna skla. Ráno objednáno a odpoledne na počkání vyměněno."

Děkujeme všem zákazníkům, kteří si našli chvilku na hodnocení našich služeb.

 Věříme, že v případě nutnosti výměny autoskla se na nás obrátíte také vy.

Zvládneme i Vašeho miláčka!

POJISTNÁ UDÁLOST Výměna autoskla na pojišťovnu, Praha Potřebujete vyměnit autosklo na Vašem automobilu?Neváhejte a kontaktujte nás na bezplatné infolince 800 117 556! 7 důvodů proč se obrátit s výměnou… více zde VÝMĚNY AUTOSKEL Výměna autoskel Praha - pobočky na 7 místech. Kontaktujte nás kdykoliv na bezplatné infolince 800 117 556! Jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu je čelní… více zde OPRAVY AUTOSKEL Opravy autoskel Praha pro všechny typy a značky automobilů, autobusy i zemědělské stroje Pro opravu autoskla nás kontaktujte na bezplatné infolince 800 117 556! Výměna poškozeného autoskla… více zde PRASKLINA NA ČELNÍM SKLE Oprava praskliny na čelním skle Praha V případě praskliny na Vašem autoskle, a to sebemenší, doporučujeme preventivně navštívit některou za našich provozoven a poradit se s… více zde EXPRESNÍ VÝMĚNA AUTOSKEL Expresní výměna autoskel, Praha Výměna autoskel expres je další z nadstandardních služeb, kterou naše společnost pro své zákazníky poskytuje. Informujte se o možnosti… více zde MOBILNÍ ZASKLÍVÁNÍ Mobilní zasklívání - výměna autoskla u zákazníka, Praha V určitých případech je možné provést službu tzv. mobilního zasklívání tj.… více zde ZNAČENÍ AUTOSKEL Značení autoskel pomocí pískování VIN na okna Jsme smluvním partnerem systému CEBIA, který poskytuje účinnou ochranu Vašeho vozu před odcizením. Pokud máte o… více zde ODSTRANĚNÍ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY Odstranění dálniční známky odborně a zdarma, Praha Většina motoristů ví, že jezdit se starou dálniční známkou, může vést k udělení pokuty, a přesto se jim do… více zde AUTOFÓLIE Autofólie - měření propustnosti, odstranění i zajištění nalepení Ať už potřebujete zkontrolovat propustnost Vaší autofólie, odstranit nevyhovující či nalepit… více zde VINFOTO VINFOTO - fotodokumentace a klasifikace stop poškození motorových vozidel, Praha V případě potřeby fotodokumentace vozidel pro účely uzavření pojistné smlouvy VINFOTO, volejte naši… více zde
Zpracovávám...
Napište nám

Pro odeslání opište text z obrázku