VOLEJTE BEZPLATNĚ
800 117 556

ODSTRANĚNÍ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY

Odstranění dálniční známky odborně a zdarma, Praha

Většina motoristů ví, že jezdit se starou dálniční známkou, může vést k udělení pokuty, a přesto se jim do její odstranění příliš nechce

A není divu.
Pokud nemají s odstraněním dálniční známky zkušenosti a patřičný "grif", není to otázkou okamžiku. Známka se potrhá a část na skle zůstává. A zbavit se zbytků lepidel se také často zdá být téměř nemožné. Když přitlačíte, je zde riziko poškrábání autoskla.

Všechny tyto problémy Vám odpadnou, pokud se zastavíte u nás a necháte si během chvilky dálniční známku odborně odstranit. Tato služba Vás navíc nebude stát ani korunu!

 3 důvody pro odstranění dálniční známky od Autosklo servis CZ, Praha

1. Šetrné odstranění bez rizika poškrábání autoskla
Naši zkušení technici provedou odstranění dálniční známky důkladně, ale přitom šetrně, bez rizika poškození autoskla
2. Odstranění dálniční známky zdarma
Tato služba je pro každého, kdo navštíví kteroukoliv z našich 7 poboček v Praze zcela zdarma
3. Známka je odstraněna na počkání
Nemusíte se obávat časových ztrát, protože dálniční známky odstraňujeme na počkání

 Další informace najdete také v publikovaném článku:

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

 V případě zájmu o bezplatné odborné odstranění dálniční známky proto neváhejte a navštivte některou z našich 6 provozoven v Praze.

Zvládneme i Vašeho miláčka!

 

POJISTNÁ UDÁLOST Výměna autoskla na pojišťovnu, Praha Potřebujete vyměnit autosklo na Vašem automobilu?Neváhejte a kontaktujte nás na bezplatné infolince 800 117 556! 7 důvodů proč se obrátit s výměnou… více zde VÝMĚNY AUTOSKEL Výměna autoskel Praha - pobočky na 7 místech. Kontaktujte nás kdykoliv na bezplatné infolince 800 117 556! Jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu je čelní… více zde OPRAVY AUTOSKEL Opravy autoskel Praha pro všechny typy a značky automobilů, autobusy i zemědělské stroje Pro opravu autoskla nás kontaktujte na bezplatné infolince 800 117 556! Výměna poškozeného autoskla… více zde PRASKLINA NA ČELNÍM SKLE Oprava praskliny na čelním skle Praha V případě praskliny na Vašem autoskle, a to sebemenší, doporučujeme preventivně navštívit některou za našich provozoven a poradit se s… více zde EXPRESNÍ VÝMĚNA AUTOSKEL Expresní výměna autoskel, Praha Výměna autoskel expres je další z nadstandardních služeb, kterou naše společnost pro své zákazníky poskytuje. Informujte se o možnosti… více zde MOBILNÍ ZASKLÍVÁNÍ Mobilní zasklívání - výměna autoskla u zákazníka, Praha V určitých případech je možné provést službu tzv. mobilního zasklívání tj.… více zde ZNAČENÍ AUTOSKEL Značení autoskel pomocí pískování VIN na okna Jsme smluvním partnerem systému CEBIA, který poskytuje účinnou ochranu Vašeho vozu před odcizením. Pokud máte o… více zde ODSTRANĚNÍ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY Odstranění dálniční známky odborně a zdarma, Praha Většina motoristů ví, že jezdit se starou dálniční známkou, může vést k udělení pokuty, a přesto se jim do… více zde AUTOFÓLIE Autofólie - měření propustnosti, odstranění i zajištění nalepení Ať už potřebujete zkontrolovat propustnost Vaší autofólie, odstranit nevyhovující či nalepit… více zde VINFOTO VINFOTO - fotodokumentace a klasifikace stop poškození motorových vozidel, Praha V případě potřeby fotodokumentace vozidel pro účely uzavření pojistné smlouvy VINFOTO, volejte naši… více zde
Zpracovávám...
Napište nám

Pro odeslání opište text z obrázku