VOLEJTE BEZPLATNĚ
800 117 556

Pískování VIN na autoskla je chytrou prevencí odcizení vozidla v Praze

Upozornění, že vaše auto není trezor, visí na sídlištích u mnoha parkovišť (nejen) v Praze. Je samozřejmostí, že si zodpovědní řidiči v automobilech nenechávají nic cenného, ale jak ochránit samotný vůz? Bezpečnost před zloději zvýšíte pomocí pískování VIN na autoskla.

Ne každý má možnost své auto ukrývat do garáže nebo na hlídané parkoviště. Pro Prahu to platí několikanásobně. Odcizení vozidla z ulice je pro zloděje tak snadné! Denně se u nás podle statistik odcizí 70 automobilů. Čtvrtina z nich zmizí do zahraničí, další čtvrtina je rozebrána na náhradní díly a polovina se krátce po odcizení znovu přihlásí s pozměněnými identifikátory. Za posledních 15 let bylo takto přihlášeno přibližně půl milionu odcizených vozidel. Riziko, že bylo v minulosti získáno nekale, prý s sebou nese každé desáté ojeté vozidlo.

Označení na sklech zloděje často odradí

Když už jsme u statistik, pravděpodobnost odcizení svého vozu můžete snížit až 30x pomocí pískování VIN na autoskla. Díky tomuto označení autoskel navíc u většiny pojišťoven získáte slevu na pojištění proti odcizení.

V ceně vypískování identifikačních znaků na sklo vozidla získáte vystavení dvou samolepících etiket OCIS, vystavení Osvědčení o registraci údajů o vozidle do Systému OCIS a identifikační karty OCIS.

Pomocí tohoto jednoduchého triku, který omezí možnost změny identity a prodání vašeho vozu, mnoho zlodějů od krádeže odradíte, protože by museli všechna autoskla vyměnit. Pokud by přesto vůz odcizili, zvýšíte si šanci, že svůj automobil ještě někdy uvidíte.

Pískování VIN na autoskla v Praze

Pískování VIN na okna automobilů nabízí společnost Autosklo servis CZ na své centrále v Praze 10. Zdejší tým profesionálů má v práci s autoskly praxi již od roku 2000 a ke každému ze svých zákazníků přistupuje zcela individuálně.

Společnost Autosklo servis CZ Praha je smluvním partnerem systému CEBIA, který je v současné době nejlepší ochranou vašeho vozu před odcizením.

Pro více volejte naši bezplatnou infolinku 800 117 556!

POJISTNÁ UDÁLOST Výměna autoskla na pojišťovnu, Praha Potřebujete vyměnit autosklo na Vašem automobilu?Neváhejte a kontaktujte nás na bezplatné infolince 800 117 556! 7 důvodů proč se obrátit s výměnou… více zde VÝMĚNY AUTOSKEL Výměna autoskel Praha - pobočky na 7 místech. Kontaktujte nás kdykoliv na bezplatné infolince 800 117 556! Jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu je čelní… více zde OPRAVY AUTOSKEL Opravy autoskel Praha pro všechny typy a značky automobilů, autobusy i zemědělské stroje Pro opravu autoskla nás kontaktujte na bezplatné infolince 800 117 556! Výměna poškozeného autoskla… více zde PRASKLINA NA ČELNÍM SKLE Oprava praskliny na čelním skle Praha V případě praskliny na Vašem autoskle, a to sebemenší, doporučujeme preventivně navštívit některou za našich provozoven a poradit se s… více zde EXPRESNÍ VÝMĚNA AUTOSKEL Expresní výměna autoskel, Praha Výměna autoskel expres je další z nadstandardních služeb, kterou naše společnost pro své zákazníky poskytuje. Informujte se o možnosti… více zde MOBILNÍ ZASKLÍVÁNÍ Mobilní zasklívání - výměna autoskla u zákazníka, Praha V určitých případech je možné provést službu tzv. mobilního zasklívání tj.… více zde ZNAČENÍ AUTOSKEL Značení autoskel pomocí pískování VIN na okna Jsme smluvním partnerem systému CEBIA, který poskytuje účinnou ochranu Vašeho vozu před odcizením. Pokud máte o… více zde ODSTRANĚNÍ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY Odstranění dálniční známky odborně a zdarma, Praha Většina motoristů ví, že jezdit se starou dálniční známkou, může vést k udělení pokuty, a přesto se jim do… více zde AUTOFÓLIE Autofólie - měření propustnosti, odstranění i zajištění nalepení Ať už potřebujete zkontrolovat propustnost Vaší autofólie, odstranit nevyhovující či nalepit… více zde VINFOTO VINFOTO - fotodokumentace a klasifikace stop poškození motorových vozidel, Praha V případě potřeby fotodokumentace vozidel pro účely uzavření pojistné smlouvy VINFOTO, volejte naši… více zde
Zpracovávám...
Napište nám

Pro odeslání opište text z obrázku