VOLEJTE BEZPLATNĚ
800 117 556

PRASKLINA NA ČELNÍM SKLE

Oprava praskliny na čelním skle Praha

V případě praskliny na Vašem autoskle, a to sebemenší, doporučujeme preventivně navštívit některou za našich provozoven a poradit se s odborníky. Prasklina na autoskle může být totiž rizikem pro zdraví řidiče automobilu i jeho spolujezdců.

 Ne každý ví, že v případě praskliny, není nutná kompletní výměna autoskla. Často stačí prasklinu zacelit. Tato oprava trvá jen 2 hodiny, za které odjedete opět v bezpečném vozidle.

 Máte-li připojištění autoskel, pak bude oprava praskliny s největší pravděpodobností zdarma, neboť většina pojišťoven v tomto případě nevyžaduje spoluúčast.
(A nenechte se zmást, pokud Vám nesmluvní autoservisy tuto možnost nenabídnou).

  4 důvody pro opravu praskliny u Autosklo servis CZ, Praha

1. Bezpečnost Vašeho vozidla
I drobná prasklina na předním skle může v případě shody okolností ohrozit zdraví a život cestujících. Oprava praskliny je rychlým, levným (nebo dokonce bezplatným) a schváleným řešením.

2. Rychlé řešení Vašeho problému
Za 2 hodiny odjedete v bezpečném vozidle.

3. Oprava zdarma na pojišťovnu
Máte-li autoskla pojištěná, oprava bude ve většině případů zdarma na pojišťovnu a bez spoluúčasti. Veškeré formality vyřídíme samozřejmě za Vás!

 4. Snadná dostupnost po celé Praze
Prasklinu na Vašem autoskle Vám opravíme na všech 7 pobočkách v Praze!

 S opravou praskliny na předním skle není tedy proč váhat!

Objednejte si opravu praskliny čelního skla na naší bezplatné infolince 800 115 446. Zde Vám také sdělíme nejbližší místo, kam se svým automobilem přijet.

POJISTNÁ UDÁLOST Výměna autoskla na pojišťovnu, Praha Potřebujete vyměnit autosklo na Vašem automobilu?Neváhejte a kontaktujte nás na bezplatné infolince 800 117 556! 7 důvodů proč se obrátit s výměnou… více zde VÝMĚNY AUTOSKEL Výměna autoskel Praha - pobočky na 7 místech. Kontaktujte nás kdykoliv na bezplatné infolince 800 117 556! Jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu je čelní… více zde OPRAVY AUTOSKEL Opravy autoskel Praha pro všechny typy a značky automobilů, autobusy i zemědělské stroje Pro opravu autoskla nás kontaktujte na bezplatné infolince 800 117 556! Výměna poškozeného autoskla… více zde PRASKLINA NA ČELNÍM SKLE Oprava praskliny na čelním skle Praha V případě praskliny na Vašem autoskle, a to sebemenší, doporučujeme preventivně navštívit některou za našich provozoven a poradit se s… více zde EXPRESNÍ VÝMĚNA AUTOSKEL Expresní výměna autoskel, Praha Výměna autoskel expres je další z nadstandardních služeb, kterou naše společnost pro své zákazníky poskytuje. Informujte se o možnosti… více zde MOBILNÍ ZASKLÍVÁNÍ Mobilní zasklívání - výměna autoskla u zákazníka, Praha V určitých případech je možné provést službu tzv. mobilního zasklívání tj.… více zde ZNAČENÍ AUTOSKEL Značení autoskel pomocí pískování VIN na okna Jsme smluvním partnerem systému CEBIA, který poskytuje účinnou ochranu Vašeho vozu před odcizením. Pokud máte o… více zde ODSTRANĚNÍ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY Odstranění dálniční známky odborně a zdarma, Praha Většina motoristů ví, že jezdit se starou dálniční známkou, může vést k udělení pokuty, a přesto se jim do… více zde AUTOFÓLIE Autofólie - měření propustnosti, odstranění i zajištění nalepení Ať už potřebujete zkontrolovat propustnost Vaší autofólie, odstranit nevyhovující či nalepit… více zde VINFOTO VINFOTO - fotodokumentace a klasifikace stop poškození motorových vozidel, Praha V případě potřeby fotodokumentace vozidel pro účely uzavření pojistné smlouvy VINFOTO, volejte naši… více zde
Zpracovávám...
Napište nám

Pro odeslání opište text z obrázku