VOLEJTE BEZPLATNĚ
800 117 556

VELKOOBCHOD

Velkoobchod a prodej autoskel, Praha 10

V našem velkoobchodu naleznete automobilová skla pro všechny osobní, užitkové i nákladní automobily, autobusy a zemědělské stroje.

Kromě autoskel u nás seženete také kvalitní autokosmetiku TURTLE WAX® (USA) a originální chemické prostředky TEROSON, OMNIGLASS, BERNER.

4 důvody pro nákup autoskel v našem velkoobchodu

1. Všechny typy autoskel
Najdete u nás čelní (přední), boční i zadní autoskla s výbavou, kterou potřebujete právě pro Váš vůz
2. Autoskla pro všechny značky automobilů
ALFA ROMEO, AMI, AUDI, AUSTIN, AVIA, BMW, BUS, CITROEN, DAEWOO/CHEVROLET, DACIA, DAF, DAIHATSU, FIAT, FORD, HONDA, HYUNDAI, CHRYSLER, ISUZU, IVECO, JAGUAR, KIA, LADA/TAVRIA, LANCIA, LIAZ, MAZDA, MAN, MERCEDES, MITSUBISHI, MULTICAR, NISSAN, OLTCIT, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT, ROVER, SAAB, SCANIA, SEAT, SSANGYONG, STEYER, SUBARU, SUZUKI, ŠKODA, TALBOT, TATRA, TOYOTA, TRABANT, VOLVO, VW, WARTBURG, YUGO/ZASTAVA, atd.
3. Kvalitní značková autoskla
Všechna naše autoskla jsou homologována a splňují nejvyšší standardy.
Odebíráme výhradně od prověřených partnerů (prvovýrobců a dodavatelů), jako jsou společnosti SEKURIT, PILKINGTON, AGC Automotive.
4. Rychlé a bezplatné dodání
Většinu autoskel pro Vás máme skladem a rozvoz zboží při nákupu alespoň 2 kusů autoskel po Praze je zdarma
5. Výměna autoskla na 7 místech v Praze
Autosklo u nás nejen zakoupíte, ale zajistíme Vám také jeho výměnu, a to hned na 7 místech v Praze. V případě pojistné události je výměna autoskla zdarma

Velkoobchod autoskelAutomobilová skla velkoobchod

 Pro bližší informace z velkoobchodu autoskel volejte tel. 607 804 127

Pokud sháníte autosklo pro jakýkoliv vůz, s jakoukoliv potřebnou výbavou, obraťte se na nás!

Zvládneme i Vašeho miláčka!

POJISTNÁ UDÁLOST Výměna autoskla na pojišťovnu, Praha Potřebujete vyměnit autosklo na Vašem automobilu?Neváhejte a kontaktujte nás na bezplatné infolince 800 117 556! 7 důvodů proč se obrátit s výměnou… více zde VÝMĚNY AUTOSKEL Výměna autoskel Praha - pobočky na 7 místech. Kontaktujte nás kdykoliv na bezplatné infolince 800 117 556! Jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu je čelní… více zde OPRAVY AUTOSKEL Opravy autoskel Praha pro všechny typy a značky automobilů, autobusy i zemědělské stroje Pro opravu autoskla nás kontaktujte na bezplatné infolince 800 117 556! Výměna poškozeného autoskla… více zde PRASKLINA NA ČELNÍM SKLE Oprava praskliny na čelním skle Praha V případě praskliny na Vašem autoskle, a to sebemenší, doporučujeme preventivně navštívit některou za našich provozoven a poradit se s… více zde EXPRESNÍ VÝMĚNA AUTOSKEL Expresní výměna autoskel, Praha Výměna autoskel expres je další z nadstandardních služeb, kterou naše společnost pro své zákazníky poskytuje. Informujte se o možnosti… více zde MOBILNÍ ZASKLÍVÁNÍ Mobilní zasklívání - výměna autoskla u zákazníka, Praha V určitých případech je možné provést službu tzv. mobilního zasklívání tj.… více zde ZNAČENÍ AUTOSKEL Značení autoskel pomocí pískování VIN na okna Jsme smluvním partnerem systému CEBIA, který poskytuje účinnou ochranu Vašeho vozu před odcizením. Pokud máte o… více zde ODSTRANĚNÍ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY Odstranění dálniční známky odborně a zdarma, Praha Většina motoristů ví, že jezdit se starou dálniční známkou, může vést k udělení pokuty, a přesto se jim do… více zde AUTOFÓLIE Autofólie - měření propustnosti, odstranění i zajištění nalepení Ať už potřebujete zkontrolovat propustnost Vaší autofólie, odstranit nevyhovující či nalepit… více zde VINFOTO VINFOTO - fotodokumentace a klasifikace stop poškození motorových vozidel, Praha V případě potřeby fotodokumentace vozidel pro účely uzavření pojistné smlouvy VINFOTO, volejte naši… více zde
Zpracovávám...
Napište nám