VOLEJTE BEZPLATNĚ
800 117 556

VINFOTO

VINFOTO - fotodokumentace a klasifikace stop poškození motorových vozidel, Praha

V případě potřeby fotodokumentace vozidel pro účely uzavření pojistné smlouvy VINFOTO, volejte naši bezplatnou infolinku 800 117 556!

Při uzavírání pojistné smlouvy na ojetý automobil požadují pojišťovny tzv. VINFOTO, které má za úkol doložit aktuální stav pojištovaného vozidla.

Celý systém zastřešuje společnost CEBIA, která určuje partnery, oprávněné tuto fotodokumentaci pořídit. Naše společnost Autosklo servis CZ patří již řadu let mezi certifikovaná místa, která mohou VINFOTO pořídit.

 Jak služba VINFOTO probíhá?

Přijedete se svým vozem, originálem klientského kupónu a kopií velkého technického průkazu nebo pojistné smlouvy s údaji o vozidle.

My pořídíme předepsanou fotodokumentaci vozidla -  exteriéru, interiéru, identifikačních znaků (typový štítek, ražba VIN) a ochranného značení skel. Získané fotografie doručíme do 24 hodin společnosti Cebia, která je zpracuje a odešle pojišťovně, která si službu objednala.

 Vinfoto - fotodokumentace vozidel,Praha

A jakou výhodu VINFOTO přináší?

Získá se fotodokumentace stavu vozidla při uzavření pojistné smlouvy a díky tomu se vyhnete případným sporům s pojišťovnou při budoucí likvidaci pojistné události.

 Pokud potřebujete fotodokumentaci Vašeho vozidla pro účely uzavření pojistné smlouvy, volejte bezplatně 800 117 556 nebo navštivte některou z našich poboček!

POJISTNÁ UDÁLOST Výměna autoskla na pojišťovnu, Praha Potřebujete vyměnit autosklo na Vašem automobilu?Neváhejte a kontaktujte nás na bezplatné infolince 800 117 556! 7 důvodů proč se obrátit s výměnou… více zde VÝMĚNY AUTOSKEL Výměna autoskel Praha - pobočky na 7 místech. Kontaktujte nás kdykoliv na bezplatné infolince 800 117 556! Jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu je čelní… více zde OPRAVY AUTOSKEL Opravy autoskel Praha pro všechny typy a značky automobilů, autobusy i zemědělské stroje Pro opravu autoskla nás kontaktujte na bezplatné infolince 800 117 556! Výměna poškozeného autoskla… více zde PRASKLINA NA ČELNÍM SKLE Oprava praskliny na čelním skle Praha V případě praskliny na Vašem autoskle, a to sebemenší, doporučujeme preventivně navštívit některou za našich provozoven a poradit se s… více zde EXPRESNÍ VÝMĚNA AUTOSKEL Expresní výměna autoskel, Praha Výměna autoskel expres je další z nadstandardních služeb, kterou naše společnost pro své zákazníky poskytuje. Informujte se o možnosti… více zde MOBILNÍ ZASKLÍVÁNÍ Mobilní zasklívání - výměna autoskla u zákazníka, Praha V určitých případech je možné provést službu tzv. mobilního zasklívání tj.… více zde ZNAČENÍ AUTOSKEL Značení autoskel pomocí pískování VIN na okna Jsme smluvním partnerem systému CEBIA, který poskytuje účinnou ochranu Vašeho vozu před odcizením. Pokud máte o… více zde ODSTRANĚNÍ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY Odstranění dálniční známky odborně a zdarma, Praha Většina motoristů ví, že jezdit se starou dálniční známkou, může vést k udělení pokuty, a přesto se jim do… více zde AUTOFÓLIE Autofólie - měření propustnosti, odstranění i zajištění nalepení Ať už potřebujete zkontrolovat propustnost Vaší autofólie, odstranit nevyhovující či nalepit… více zde VINFOTO VINFOTO - fotodokumentace a klasifikace stop poškození motorových vozidel, Praha V případě potřeby fotodokumentace vozidel pro účely uzavření pojistné smlouvy VINFOTO, volejte naši… více zde
Zpracovávám...
Napište nám

Pro odeslání opište text z obrázku