VOLEJTE BEZPLATNĚ
800 117 556

Výměna autoskla vás nemusí stát ani korunu

Máte rozbité autosklo a hrozíte se zdlouhavého vyjednávání s pojišťovnou, aby vám uhradila částku vynaloženou do jeho opravy? Nechte si jej opravit v našem autorizovaném servisu - Autosklo servis CZ. Pobočky naleznete po celé Praze, a v případě pojistné události pro vás bude výměna autoskla zcela zdarma. Vyřizování s pojišťovnou obstaráme za vás!

Náš tým za vás nahlásí pojistnou událost vaší pojišťovně, zajistí potřebnou fotodokumentaci a prohlídku likvidátorem. Díky tomu, že jsme smluvním partnerem všech pojišťoven, dokážeme vám zajistit výměnu autoskla zcela bez placení.

Všechny pojišťovnou požadované dokumenty vyplníme a odešleme za vás a úhradu pojistné události si zajistíme přímo od pojišťovny. Za výměnu autoskla platíte pouze v případě spoluúčasti, nebo jen DPH, pokud jste jeho plátcem.

Co vzít na bezplatnou opravu autoskla s sebou?

V případě pojistné události hrazené z havarijního pojištění nebo připojištění předního skla budete pro bezplatnou výměnu autoskla potřebovat jen řidičský průkaz, velký technický průkaz od vozidla, v případě služebního vozu či operativního pronájmu plnou moc od majitele vozu, devinkulaci a pojistnou smlouvu.

V našem servisu Autosklo servis CZ bude váš vůz v dobrých rukou. Tým zkušených profesionálů má v práci s autoskly praxi již od roku 2000 a ke každému ze svých zákazníků přistupujeme zcela individuálně. Navíc to díky pobočkám po celé Praze nemáte do Autosklo servis CZ nikdy daleko.

Výměna autoskla od specialisty v co nejkratším termínu

Většinu autoskel pro všechny typy a značky vozů, ať už se jedná o osobní automobily, užitková auta, dodávky, nákladní automobily, autobusy či zemědělské stroje, máme v Autosklo servis CZ skladem a montáže provádí výhradně odborní technici v co nejkratším možném termínu.

Zavolejte na naši bezplatnou linku 800 117 556 a nechte si poradit, jak v případě pojistné události postupovat a co výměna autoskla obnáší!

POJISTNÁ UDÁLOST Výměna autoskla na pojišťovnu, Praha Potřebujete vyměnit autosklo na Vašem automobilu?Neváhejte a kontaktujte nás na bezplatné infolince 800 117 556! 7 důvodů proč se obrátit s výměnou… více zde VÝMĚNY AUTOSKEL Výměna autoskel Praha - pobočky na 7 místech. Kontaktujte nás kdykoliv na bezplatné infolince 800 117 556! Jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu je čelní… více zde OPRAVY AUTOSKEL Opravy autoskel Praha pro všechny typy a značky automobilů, autobusy i zemědělské stroje Pro opravu autoskla nás kontaktujte na bezplatné infolince 800 117 556! Výměna poškozeného autoskla… více zde PRASKLINA NA ČELNÍM SKLE Oprava praskliny na čelním skle Praha V případě praskliny na Vašem autoskle, a to sebemenší, doporučujeme preventivně navštívit některou za našich provozoven a poradit se s… více zde EXPRESNÍ VÝMĚNA AUTOSKEL Expresní výměna autoskel, Praha Výměna autoskel expres je další z nadstandardních služeb, kterou naše společnost pro své zákazníky poskytuje. Informujte se o možnosti… více zde MOBILNÍ ZASKLÍVÁNÍ Mobilní zasklívání - výměna autoskla u zákazníka, Praha V určitých případech je možné provést službu tzv. mobilního zasklívání tj.… více zde ZNAČENÍ AUTOSKEL Značení autoskel pomocí pískování VIN na okna Jsme smluvním partnerem systému CEBIA, který poskytuje účinnou ochranu Vašeho vozu před odcizením. Pokud máte o… více zde ODSTRANĚNÍ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY Odstranění dálniční známky odborně a zdarma, Praha Většina motoristů ví, že jezdit se starou dálniční známkou, může vést k udělení pokuty, a přesto se jim do… více zde AUTOFÓLIE Autofólie - měření propustnosti, odstranění i zajištění nalepení Ať už potřebujete zkontrolovat propustnost Vaší autofólie, odstranit nevyhovující či nalepit… více zde VINFOTO VINFOTO - fotodokumentace a klasifikace stop poškození motorových vozidel, Praha V případě potřeby fotodokumentace vozidel pro účely uzavření pojistné smlouvy VINFOTO, volejte naši… více zde
Zpracovávám...
Napište nám

Pro odeslání opište text z obrázku