VOLEJTE BEZPLATNĚ
800 117 556

VÝMĚNY AUTOSKEL

Výměna autoskel Praha - pobočky na 7 místech.
Kontaktujte nás kdykoliv na bezplatné infolince 800 117 556!

Jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu je čelní autosklo. Proto v případě poškození doporučujeme jeho včasnou a odbornou výměnu nebo opravu. V krajním případě můžete díky včasné výměně čelního skla zachránit zdraví či život pasažérů. Každopádně ale předejdete nepříjemnostem spojených s hrozící pokutou za jízdu s poškozeným autosklem!

Měníme všechny typy autoskel - čelní (přední), boční i zadní sklo pro všechny typy vozů od osobních automobilů, přes užitkové a dodávkové až po nákladní automobily, autobusy a zemědělské stroje.

 4 důvody pro výměnu autoskla u Autosklo servis CZ, Praha

1. Snadná dostupnost v celé Praze
Díky rozmístění poboček na 7 místech v Praze to k nám nikdy nebudete mít daleko
2. Kvalita a bezpečnost
Používáme výhradně značková autoskla a prvotřídní lepidla originální materiály a klademe důraz na dodržení bezpečnostních předpisů a lhůt.
3. Výměna autoskel na pojišťovnu
Autoskla měníme také zdarma na pojišťovnu a v případě pojistné události za Vás vyřídíme veškeré formality
4. Tradice a zkušenosti
V oboru autoskel se pohybujeme už od roku 2000

Další nadstandardní služby spojené s výměnou Vašeho autoskla

- Mobilní zasklívaní – výměny autoskla přímo ve Vaší dílně nebo v místě nehody (jsou-li k tomu vhodné podmínky)
- Šetrné odstranění dálniční známky a její aplikace na vyměněné autosklo

Více  informací najdete také v článku:

Výměna autoskel Praha s využitím originálních značkových materiálů

Pokud tedy chcete bezpečně vyměnit autosklo, volejte 800 117 556 a svěřte se do rukou našich profesionálů.

Zvládneme i Vašeho miláčka!

POJISTNÁ UDÁLOST Výměna autoskla na pojišťovnu, Praha Potřebujete vyměnit autosklo na Vašem automobilu?Neváhejte a kontaktujte nás na bezplatné infolince 800 117 556! 7 důvodů proč se obrátit s výměnou… více zde VÝMĚNY AUTOSKEL Výměna autoskel Praha - pobočky na 7 místech. Kontaktujte nás kdykoliv na bezplatné infolince 800 117 556! Jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu je čelní… více zde OPRAVY AUTOSKEL Opravy autoskel Praha pro všechny typy a značky automobilů, autobusy i zemědělské stroje Pro opravu autoskla nás kontaktujte na bezplatné infolince 800 117 556! Výměna poškozeného autoskla… více zde PRASKLINA NA ČELNÍM SKLE Oprava praskliny na čelním skle Praha V případě praskliny na Vašem autoskle, a to sebemenší, doporučujeme preventivně navštívit některou za našich provozoven a poradit se s… více zde EXPRESNÍ VÝMĚNA AUTOSKEL Expresní výměna autoskel, Praha Výměna autoskel expres je další z nadstandardních služeb, kterou naše společnost pro své zákazníky poskytuje. Informujte se o možnosti… více zde MOBILNÍ ZASKLÍVÁNÍ Mobilní zasklívání - výměna autoskla u zákazníka, Praha V určitých případech je možné provést službu tzv. mobilního zasklívání tj.… více zde ZNAČENÍ AUTOSKEL Značení autoskel pomocí pískování VIN na okna Jsme smluvním partnerem systému CEBIA, který poskytuje účinnou ochranu Vašeho vozu před odcizením. Pokud máte o… více zde ODSTRANĚNÍ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY Odstranění dálniční známky odborně a zdarma, Praha Většina motoristů ví, že jezdit se starou dálniční známkou, může vést k udělení pokuty, a přesto se jim do… více zde AUTOFÓLIE Autofólie - měření propustnosti, odstranění i zajištění nalepení Ať už potřebujete zkontrolovat propustnost Vaší autofólie, odstranit nevyhovující či nalepit… více zde VINFOTO VINFOTO - fotodokumentace a klasifikace stop poškození motorových vozidel, Praha V případě potřeby fotodokumentace vozidel pro účely uzavření pojistné smlouvy VINFOTO, volejte naši… více zde
Zpracovávám...
Napište nám

Pro odeslání opište text z obrázku