VOLEJTE BEZPLATNĚ
800 117 556

AUTOFÓLIE

Autofólie - měření propustnosti, odstranění i zajištění nalepení

Ať už potřebujete zkontrolovat propustnost Vaší autofólie, odstranit nevyhovující či nalepit homologovanou fólii, zavolejte na naši bezplatnou infolinku 800 117 556!

Problematika propustnosti autofólií

Propustnost autoskel je velmi důležitým bezpečnostním prvkem, a proto se jí při kontrolách věnuje vysoká pozornost. Celková propustnost světla předních a bočních skel musí být v souladu s předpisem EHK č. 43, resp. směrnicí 92/22/EHS tj. nižší než 70% a u čelního skla dokonce 75 %. V případě nesplnění tohoto požadavku se vystavujete riziku vysokých blokových pokut a nutnosti odstranění nevyhovujících fólií, v krajním případě dokonce zákaz řízení.

Proto jsme v rámci našich nadstandardních služeb pořídili certifikovaný přístroj na měření propustnosti fólií, které poskytujeme svým klientům zdarma nebo za symbolický poplatek.

Odborné odstranění autofólií

V případě zjištění nízké propustnosti fólií Vám můžeme zajistit výměnu autoskel či odborné odstranění autofólií.

Zajištění nalepení homologovaných fólií

Naopak zájemcům o nalepení autofólie jsme schopni zajistit homologované fólie, které budou plně odpovídat výše zmíněným předpisům.

Zavolejte nám na 800 117 556 nebo navštivte některou z našich 7 provozoven.

Zvládneme i Vašeho miláčka!

POJISTNÁ UDÁLOST Výměna autoskla na pojišťovnu, Praha Potřebujete vyměnit autosklo na Vašem automobilu?Neváhejte a kontaktujte nás na bezplatné infolince 800 117 556! 7 důvodů proč se obrátit s výměnou… více zde VÝMĚNY AUTOSKEL Výměna autoskel Praha - pobočky na 7 místech. Kontaktujte nás kdykoliv na bezplatné infolince 800 117 556! Jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu je čelní… více zde OPRAVY AUTOSKEL Opravy autoskel Praha pro všechny typy a značky automobilů, autobusy i zemědělské stroje Pro opravu autoskla nás kontaktujte na bezplatné infolince 800 117 556! Výměna poškozeného autoskla… více zde PRASKLINA NA ČELNÍM SKLE Oprava praskliny na čelním skle Praha V případě praskliny na Vašem autoskle, a to sebemenší, doporučujeme preventivně navštívit některou za našich provozoven a poradit se s… více zde EXPRESNÍ VÝMĚNA AUTOSKEL Expresní výměna autoskel, Praha Výměna autoskel expres je další z nadstandardních služeb, kterou naše společnost pro své zákazníky poskytuje. Informujte se o možnosti… více zde MOBILNÍ ZASKLÍVÁNÍ Mobilní zasklívání - výměna autoskla u zákazníka, Praha V určitých případech je možné provést službu tzv. mobilního zasklívání tj.… více zde ZNAČENÍ AUTOSKEL Značení autoskel pomocí pískování VIN na okna Jsme smluvním partnerem systému CEBIA, který poskytuje účinnou ochranu Vašeho vozu před odcizením. Pokud máte o… více zde AUTOFÓLIE Autofólie - měření propustnosti, odstranění i zajištění nalepení Ať už potřebujete zkontrolovat propustnost Vaší autofólie, odstranit nevyhovující či nalepit… více zde VINFOTO VINFOTO - fotodokumentace a klasifikace stop poškození motorových vozidel, Praha V případě potřeby fotodokumentace vozidel pro účely uzavření pojistné smlouvy VINFOTO, volejte naši… více zde
Zpracovávám...
Napište nám

Pro odeslání opište text z obrázku